Krēta

Ceļošanas datumi

25.10.2022-01.11.2023

 

Cena par pieaugušo

7 n. No 365€

Krēta

Krēta (grieķu: Κρήτη ) ir lielākā un apdzīvotākā Grieķijas un piektā lielākā sala Vidusjūrā, pēc Sicīlijas, Sardīnijas, Kipras un Korsikas. Salas lielākā pilsēta un Krētas perifērijas (grieķu: Περιφέρεια Κρήτης) administratīvais centrs ir Iraklija, tā atrodas salas centrālajā daļā.

Liela daļa Grieķijas ekonomikas koncentrēta tieši Krētā. Tai ir arī savs grieķu valodas dialekts, dzeja un mūzika. Krēta bija Mīnojas civilizācijas centrs (~3000.g. – 1400.g p.m.ē.), kas pašlaik tiek uzskatīta par vecāko reģistrēto Eiropas civilizāciju un visticamāk gājusi bojā Teras vulkāna izvirduma laikā Santorini.

Fakti par Krētu

Krēta ir Grieķijas lielākā sala un piektā lielākā sala Vidusjūrā. Sala atrodas Egejas jūras dienvidu daļā un ir 260 kilometrus gara rietumu — austrumu virzienā, ir 60 km platākajā vietā un sašaurinās līdz ne vairāk kā 12 km (Ierapetras zemes šaurums). Krēta ir 8336 km2 liela, un tās krasta līnija ir 1046 km gara. Tā atrodas aptuveni 160 kilometru attālumā no Grieķijas sauszemes un tiek apskalota ar Krētas jūru ziemeļos, Lībijas jūru dienvidos, Karpatas jūru austrumos un Mirtejas jūru rietumos.


 

Papildus informācija


*Lai saņemtu ceļojumu piedāvājumus ar datumiem un cenām lūdzu aizpildiet pieprasījuma formu un mūsu konsultanti 24 stundu laikā atsūtīs Jums izdevīgākos un piemērotākos ceļojumu piedāvājumus!

Vai zvaniet mums un mūsu laipnie konsultanti Jums palīdzēs.


  BaseinsSmilšu pludmaleAkvaparks (ūdens slīdkalniņi)Tikai pieaugušajiemPiemērots bērniemPrivāta pludmalePludmales viesnīcaSPA centrsBērnu klubsApsildāms āra baseinsKāzu piedāvājums14. Februāris

  No

  Līdz

  Ceļojuma ilgums (naktis pavadītas viesnīcā (3-21))

  * Jūs apskatījāt mūsu piedāvājumus un neatradāt sev piemērotu? Lūdzam sazināties ar mūsu konsultantu, viņš sagatavos piedāvājumu, pamatojoties uz Jūsu vēlmēm.

  Krēta
  Šī vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai.
  Read more