Kipra

Datumi

28/01/2023 – 19/04/2023

 

Cena par pieaugušo

7 n. No 548 €
335.00

Saulainā Kipra

Karsta saule, zilas debesis un zeltainas pludmales ir galvenie kritēriji, pēc kuriem daudzi cilvēki izvēlas brīvdienu galamērķi, un, protams, Kipra ir čempione. Šī brīnišķīgā sala ar tās unikālajiem dabas kontrastiem ir īsta Vidusjūras pērle, kas piesaista miljoniem tūristu no visas pasaules. Tie, kas šeit ir bijuši, apgalvo, ka, ja kaut kur pasaulē ir paradīze, tad tā ir Kipra. Saules pielietās smilšu pludmales un zilā jūra mijas ar majestātiskām kalnu grēdām, ko klāj mūžzaļi meži; citrusaugļu dārzi un banānu plantācijas mijas ar olīvu audzēm un vīna dārziem. Tieši šīs salas krastos no jūras putām izauga mīlestības un skaistuma dieviete Afrodīte.

Fakti par Kipru

Kipra, oficiāli Kipras Republika, ir salu valsts austrumu Vidusjūrā. Tā ir trešā lielākā sala Vidusjūrā pēc Sicīlijas un Sardīnijas. Kipra atrodas uz austrumiem no Grieķijas, uz dienvidiem no Turcijas un Sīrijas, uz rietumiem no Libānas, uz ziemeļrietumiem no Gazas joslas un Izraēlas, uz ziemeļiem no Ēģiptes. Domājams, ka Kipra nosaukta vietēja auga kupros vārdā (grieķu vai. – Cerastes), kas nozīmē “ragainais”.

Kipra ir trešā visvairāk apdzīvotā valsts Vidusjūrā un tā ir viena no populārākajām tūristu galamērķiem. 2004. gada 1. maijā Kipra kļuva par Eiropas Savienības dalībvalsti un 2008. gada 1. janvārī Kipras Republika pievienojās eirozonai.


 

Papildus informācija


*Lai saņemtu ceļojumu piedāvājumus ar datumiem un cenām lūdzu aizpildiet pieprasījuma formu un mūsu konsultanti 24 stundu laikā atsūtīs Jums izdevīgākos un piemērotākos ceļojumu piedāvājumus!

Vai zvaniet mums un mūsu laipnie konsultanti Jums palīdzēs.


  BaseinsSmilšu pludmaleAkvaparks (ūdens slīdkalniņi)Tikai pieaugušajiemPiemērots bērniemPrivāta pludmalePludmales viesnīcaSPA centrsBērnu klubsApsildāms āra baseinsKāzu piedāvājums14. Februāris

  No

  Līdz

  Ceļojuma ilgums (naktis pavadītas viesnīcā (3-21))

  * Jūs apskatījāt mūsu piedāvājumus un neatradāt sev piemērotu? Lūdzam sazināties ar mūsu konsultantu, viņš sagatavos piedāvājumu, pamatojoties uz Jūsu vēlmēm.

  Kipra
  Šī vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai.
  Read more