Hurgada

Cena par pieaugušo 7 naktīm

550.00

Ceļojuma apraksts

1.diena: Ierašanās Hurgadā

Tuvojoties Hurgadai, tev būs iespēja baudīt skatu uz Sarkanās jūras krāšņo tuksneša ainavu no lidmašīnas loga.

Ierašanās Hurgadā, transfērs uz viesnīcu un naktsmītnes ierīkošana. Pārpaliks laiks atpūtai pēc ceļa, izbaudot pludmales vai viesnīcas ērtības.

2. diena: Hurgadas pilsētas apmeklējums un šnorkelēšana

Pēc brokastīm dodies uz Hurgadas pilsētu, kur varēsi izbaudīt vietējo kultūru un apskatīt interesantākos apskates objektus, piemēram, Hurgadas centru, vietējo tirgu un seno ostu. Pēc tam dodies uz ūdens aktivitāšu centru, lai izbaudītu ūdens pasākumus, piemēram, šnorkelēšanu. Hurgada ir pazīstama ar savām krāšņajām koraļļu rifēm, tāpēc šnorkelēšana piedāvās iespēju apbrīnot daudzveidīgo zemūdens pasauli.

3.diena: Izbrauciens uz Luxor

Trešajā dienā dodies ceļojumā uz Luxoru, kas ir slavena ar savām antīkajām piemineklīm un vēsturiskajiem objektiem. Tu apmeklēsi Karnaku templi, kas ir viens no lielākajiem templiem pasaulē, kā arī Templi uz dienvidu krasta, kas ir izcilākais egiptiešu templis.

Vakarā atgriezīsies uz Hurgadu.

4.diena: Laiks atpūtai pludmalē Pēc aktīvās dienas iepriekšējā dienā, šodien varēsi atpūsties pludmalē un baudīt sauli, smilšu pludmales un Sarkanās jūras skaidro ūdeni.

Viesnīcas piedāvās dažādas iespējas atpūtai, tostarp baseinu, spa procedūras vai dažādas ūdens aktivitātes.

5. diena: Laiks piedzīvojumiem tuksneša džipu braucienā

Šajā dienā piedzīvojumi turpinās ar tuksneša džipubraucienu. Tu dosies uz tuksneša piedzīvojumu, kurā piedalīsies džipu braucienā pa Sarkanās jūras tuksneša ainavām. Tiksies ar vietējiem beduīniem, iepazīsi to kultūru un tradīcijas, baudīsi beduīnu tēju un piedalīsies adrenalīnu paaugstinošās aktivitātēs, piemēram, smilšu slidināšanā un kamieļu braukšanā. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums tuksneša vidē.

6. diena: Snorkelēšana vai nūjošana Rifsafarī

Šodien būsi brīvs izvēlēties starp divām aizraujošām aktivitātēm – šnorkelēšanu vai nūjošanu Rifsafarī. Varēsi doties uz jaunām šnorkelēšanas vietām, lai vēlreiz iepazītos ar Rafa krāšņo zemūdens pasauli vai piedalīties nūjošanas aktivitātēs, braucot ar motorlaivu pa Rafa teritoriju. Būs iespēja baudīt skaistās koraļļu dārzas un dažādus zemūdens dzīvniekus, kas padarīs šo dienu aizraujošu un piedzīvojumu bagātu.

7. diena: Atgriešanās mājās

Dienu pirms atgriešanās mājās vari izmantot atpūtai pludmalē vai viesnīcas piedāvātajās aktivitātēs.

Pēc tam dosies uz lidostu, lai sāktu atgriešanās ceļu mājās, ar bagāžā pilnu ar aizraujošām atmiņām no Hurgadas piedzīvojumiem.

 

Šis ir tikai viens no iespējamiem aprakstiem 7 dienu ceļojumam uz Hurgadu, un konkrētais ceļojuma plāns var atšķirties atkarībā no izvēlētās viesnīcas un personīgajām interesēm.

Saulainā Hurgada

Lielākais no visiem Ēģiptes kūrortiem. Spoža saule un silta jūra, brīnišķīgi koraļļu rifi, austrumu dejas un svētki – tie gaida Jūs Hurgadā cauru gadu. Pateicoties zemajam gaisa mitrumam un pastāvīgajām brīzēm no jūras, pat ļoti augstas temperatūras apstākļos karstums ir viegli panesams un pusdienas tveice nenomoka. Hurgadas mikroklimats ir labvēlīgs visiem vecumiem.

Fakti par Hurgadu

Hurgada vai Gurdaka ir kūrortpilsēta Ēģiptē, Sarkanās jūras muhāfazas administratīvais centrs. Izvietojusies valsts austrumos, stiepjas ap 40 km garumā gar Sarkanās jūras krastu. Dibināta 1905. gadā kā zvejnieku ciems. 1913. gadā apkārtnē atklātas naftas iegulas, kuru izstrāde sākta 1921. gadā. Vikipēdija
Dibināta: 1905. gadā

 

Papildus informācija


*Lai saņemtu ceļojumu piedāvājumus ar datumiem un cenām lūdzu aizpildiet pieprasījuma formu un mūsu konsultanti 24 stundu laikā atsūtīs Jums izdevīgākos un piemērotākos ceļojumu piedāvājumus!

Vai zvaniet mums un mūsu laipnie konsultanti Jums palīdzēs.


  BaseinsSmilšu pludmaleAkvaparks (ūdens slīdkalniņi)Tikai pieaugušajiemPiemērots bērniemPrivāta pludmalePludmales viesnīcaSPA centrsBērnu klubsApsildāms āra baseinsKāzu piedāvājums14. Februāris

  No

  Līdz

  Ceļojuma ilgums (naktis pavadītas viesnīcā (3-21))

  * Jūs apskatījāt mūsu piedāvājumus un neatradāt sev piemērotu? Lūdzam sazināties ar mūsu konsultantu, viņš sagatavos piedāvājumu, pamatojoties uz Jūsu vēlmēm.

  Hurgada
  Šī vietne izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu pieredzi. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai.
  Read more