Privātuma politika

Mājaslapa damarotravel.lv (turpmāk tekstā – vietne) tiecas ar visiem tai pieejamajiem līdzekļiem realizēt viesnīcu, transferu, ekskursiju un lidojumu rezervēšanas servisa atklātu un pieejamu darbību, kā arī vienlaikus nodrošināt augstu tā lietošanas drošības līmeni.

Ar šo damarotravel.lv informē lietotājus par to, kāda informācija par lietotāju var būt pieejama mūsu vietnei un kā tā tiek izmantota.

Informācijas iegūšana

Lai klients reģistrētos kā damarotravel.lv lietotājs, tiek piedāvāta iespēja aizpildīt reģistrācijas formu, kurā jānorāda personas vārds, uzvārds, mītnes zeme, e-pasta adrese un (nav obligāti) telefona numurs. Šī informācija tiek saglabāta damarotravel.lv klientu datubāzē un tiek izmantota rezervēto pakalpojumu apstiprinājumu, vaučeru un citu ceļojumu dokumentu nosūtīšanai, kā arī lai nodrošinātu atgriezenisku saiti ar vietnes apmeklētāju, kurš šos datus ir sniedzis.

Personas dati netiek izmantoti citiem mērķiem un netiek nodoti trešajām pusēm.

Ja rezervāciju veic persona, kas nereģistrējas vietnē damarotravel.lv, tiek lūgts norādīt klienta vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un (nav obligāti) telefona numuru. Šie dati NETIEK saglabāti vietnes klientu datubāzē un tiek izmantoti tikai un vienīgi saistībā ar veikto pasūtījumu, lai nosūtītu apstiprinājumus, vaučerus un citus dokumentus, kas nepieciešami, lai būtu iespējams sniegt un saņemt tūrisma pakalpojumus, kā arī lai nodrošinātu atgriezenisku saiti ar klientu. Personas dati netiek izmantoti citiem mērķiem un netiek nodoti trešajām pusēm.

Sīkdatnes

Sīkdatnes (angļu val. – Cookies) – tie ir neliela apjoma teksta faili, kuri, kā likums, saglabājas lietotāja datorā līdz darba sesijas beigām pārlūkprogrammā, taču atsevišķos gadījumos arī ilgāk. Lietotājam apmeklējot tb.tourlego.com, šī vietne nosūta vienu vai vairākas sīkdatnes uz lietotāja datoru vai citu viedierīci.

Sīkdatnes tiek izmantotas:

 • lai vienkāršotu vietnes izmantošanu un celtu sniedzamo pakalpojumu kvalitāti, piemēram, lai saglabātu lietotāja izmantotos uzstādījumus;
 • lai pārraudzītu rezervēto pakalpojumu apmaksas faktisko gaitu. Pēc tam, kad lietotājs izvēlējies pakalpojumus, kuri viņu interesē, kā arī apmaksas veidu, vietne novirza lietotāju uz  damarotravel.lv partnera vietni, kurā tiek veikta pasūtījuma (rezervācijas pieteikuma) apmaksa. Vietne damarotravel.lv nesaņem tā lietotāja personas datus, kurš veic maksājumu (proti, viņa bankas kartes datus), — mūsu vietnes servisam tiek nodota vien informācija par maksājuma operācijas rezultātu, pamatojoties, uz kuru tiek veikts pasūtījuma apstiprinājums vai atteikums;
 • analīzei reklāmas nolūkos.

Sīkdatņu un citu rīku izmantošana reklāmas nolūkos

Vietnē damarotravel.lv tiek izmantoti trešo pušu pakalpojumi, lai pārraudzītu vietnes apmeklētības statistiku, gūtu informāciju par reklāmas kampaņu konversiju un citiem procesiem. Ar šo servisu un rīku palīdzību damarotravel.lv neievāc datus par konkrētiem lietotājiem, bet izmanto vien vispārējus statistiskos datus par vietnes apmeklētību un efektivitāti, kā arī par reklāmas kampaņu efektivitāti. Tālāk sniedzam to trešo pušu papildu servisu sarakstu, kuri tiek izmantoti vietnē damarotravel.lv, kā arī saites uz šo servisu privātuma politikas noteikumiem.

Google Analytics – kompānijas Google Inc. (Google) analītiskais web dienests
 • Google Analytics – Google bezmaksas analītiskais web dienests, kurš ļauj interneta vietņu īpašniekiem uzzināt, kā lietotāji sadarbojas un mijiedarbojas ar viņu lapām. Informācijas ievākšana Google Analytics notiek anonīmi. Lai pārraudzītu lietotāju darbības vietnē, Google Analytics izmanto savas sīkdatnes. Tās ļauj fiksēt, vai lietotājs web resursu ir apmeklējis jau iepriekš, no kurienes ir “pārcēlies” uz tā lappusēm un cik laika tajā pavadījis.
  Vietne tb.tourlego.com izmanto Google Analytics remārketinga funkciju.
  Google Analytics remārketinga funkcija, izmantojot lietotājiem speciāli paredzētus paziņojumus citās Google partneru vietnēs, atļauj atkārtoti vērsties pie lietotājiem, kuri iepriekš jau ir apmeklējuši konkrētu vietni. Piemēram, pēc vietnes tb.tourlego.com apmeklējuma lietotājs, kurš nav pieņēmis lēmumu par kādu pakalpojumu iegādi, var ieraudzīt AdWords sludinājumus citās interneta vietnēs ar jau uzlabotiem tb.tourlego.com vietnes piedāvājumiem. Turklāt vietnes tb.tourlego.com reklāmai AdWords sistēmā tiek izmantotas: līdzīgas auditorijas, līdzīgas interešu auditorijas, demogrāfiskais un ģeogrāfiskais mērķadresējums.
  Lietotājam vienmēr ir iespēja atslēgt Google sistēmas sīkdatņu izmantošanu, apmeklējot sīkdatņu atslēgšanas lapu.
  Lai izmainītu un atslēgtu Google Analytics, lietotājs var izmantot arī:

Ar Google reklāmas servisu aprakstu un dokumentāciju par to izmantošanu var iepazīties, apmeklējot http://www.google.com/intl/en/services/Google privātuma politika iepazīstama attiecīgā tās sadaļā.

Atbildība

damarotravel.lv neuzņemas atbildību par trešo pušu vietnēm, uz kurām var tikt novirzīts no damarotravel.lv vietnes saites, kā arī neuzņemas atbildību par informācijas pareizību, precizitāti vai aktualitāti, kas ir sniegta uz damarotravel.lv vietnes. Lietotājam ir jāizmanto damarotravel.lv vietne un tās pakalpojumi atbildīgi, ievērojot vietnes noteikumus, likumus un regulējumus, kā arī ievērojot citus intelektuālā īpašuma tiesību, autortiesību un privātuma aizsardzības noteikumus.

damarotravel.lv neuzņemas atbildību par jebkāda veida zaudējumiem, kas var rasties sakarā ar vietnes lietošanu vai tās pakalpojumiem, tai skaitā zaudējumiem, kas saistīti ar datu zudumu, informācijas nesatikšanu, kļūdām, kavējumiem, traucējumiem, datorvīrusiem vai citiem nelabvēlīgiem faktoriem.

damarotravel.lv var veikt izmaiņas vietnes saturā, dizainā, funkcionalitātē vai pakalpojumos jebkurā laikā un bez iepriekšējas brīdināšanas.

Lietotājs apzinās, ka damarotravel.lv vietne var saturēt saites uz citām vietnēm, kas pieder trešajām pusēm, un ka damarotravel.lv nekontrolē šo trešo pušu vietņu saturu un darbību. Lietotājam ir jāizmanto šādas saites uz trešo pušu vietnēm uz savu paša risku, un damarotravel.lv neuzņemas atbildību par šo trešo pušu vietņu saturu vai darbību.

damarotravel.lv ir tiesības veikt izmaiņas šajos noteikumos jebkurā laikā, un šie noteikumi ir spēkā no to publicēšanas brīža damarotravel.lv vietnē.

Visi strīdi, kas var rasties saistībā ar damarotravel.lv vietnes lietošanu vai tās pakalpojumiem, tiks risināti saskaņā ar Latvijas Republikas likumiem.

Šie ir pamatnoteikumi damarotravel.lv vietnes lietošanai. Lietotājam ir jāizlasa un jāsaprot šie noteikumi pirms vietnes lietošanas, un jāievēro tos visā laikā, kad tiek izmantoti damarotravel.lv pakalpojumi.

Personiskā informācija

Jūsu personiskā informācija, kura ietver e-pasta adresi, nevar tikt nodota trešajām pusēm, saistītajiem uzņēmumiem, mārketinga kompānijām. Šo informāciju ar Jūsu piekrišanu drīkst izmantot tikai mūsu kompānija – mārketinga mērķos.

Izmaiņas privātuma politikā

Privātuma politika var mainīties. Visas izmaiņas, kas tiks ieviestas šajā dokumentā, tiks publicētas šajā vietnes damarotravel.lv lapā.

Lietotājam, gadījumā ja viņam rodas papildu jautājumi vai šaubas sakarā ar privātuma politikas nostādnēm, ir iespēja vērsties ar attiecīgu pieprasījumu pie damarotravel.lv administrācijas, rakstot uz e-pastu: info @ damarotravel.lv